Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme závodili v Horní Suché

26. 8. 2007
V neděli 26.8.2007 jsme se s páničkou vydali na závody k nám na domovský cvičák v Horní Suché. Podle toho, že ráno balila věci už v 6 hodin, jsem si myslel, že jedeme zase na hory a moc jsem se těšil :-). Bylo mi sice divné, že s námi nejede brácha, ale asi moc zlobil, tak proto ho panička na hory nechce vzít, řekl jsem si a šel zkontrolovat, jestli mi nabalila dost piškotů. A pak mi to celé došlo. Místo piškotů mi vzala kousky ražničího a párky a salámek, tak už jsem začínal tušit, že hory se tentokrát konat nebudou. Cestou jsme se ještě stavili propáníčka od mojí paničky a jelo se.
Naštěstí jsme teda, jak už jsem na začátku napsal, jeli jen k nám na cvičák. Tam už to probíhalo jako vždycky. Nejdříve krátká procházka abych se vyvenčil, a pak jsem ještě mohl jít spát do moji odkládačky.
Asi o dvě hodiny později si pro mě panička přišla a to už jsem věděl co se bude dít. Byla to docela sranda, prvně mě nadopovala masem a párkem a pak jsme se přetahovali o torzo mojeho maňáska. A za chvíli už mě nesla na start. To už jsme zvážněl a začal se soustředit. Jak jsem záhy zjistil, měl jsem běžet ten jejich "jumping", protože tam nebyla žádná houpačka ani jiná kladina, což se mi začalo líbit a běžěl jsem jak o závod:-). A asi se to vyplatilo, protože jsem poprvé v životě skončil na 3. místě. Tohle mi je tak nějak ukradené, ale panička byla ráda, tak co.
Pak už se vše více méně opakovalo. Zase šup spát do odkládačky a zase na parkur. To už se ale neběžel jumping, ale zkouška. Chtěl jsem si zopakovat úspěch, ale ta moje baba mi to celé pokazila když mi tak divně ukazovala na tunel, že jsem z toho nepoznal do které té díry mám vlastně běžet, tak jsem si musel vybrat sám a asi jsem si vybral špatně :-).
A po zase dlooouhém odpočinku se běžělo agility (open). Tam už jsem z dálky viděl, že mě bude nutit jít na houpačku, tak se mi moc nechtělo, ale běžel jsem. Jo a ještě mě ke všemu špatně navedla na slalom.
Naštěstí to už byl poslední běh a já mohl jet domů. Dokonce jsem měl zajištěný i odvoz a byl jsem doma dříve než panička.
Byl to docela fajn den, ale příště bych raději na ty hory :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář